Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BORD, 1900-tal, gråmålad, barockstil, höjd 63, 38x50 cm
Sprickor, skador, lagningar
209085
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här