Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

BORD, 1900-tal, gråmålad, barockstil, höjd 63, 38x50 cm

Sprickor, skador, lagningar

209085

2013-10-14