Dykardräkt med tillbehör

Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör
Dykardräkt med tillbehör

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EMIL CARLSSON DYKARUTRUSTNING, omkring 1920-40-tal, halvkostym med halsring till 4-bultars hjälm, bälte, vikter 2 st, bältet märkt EA (Erik Andersson), extra byxor medföljer

Dräkten med skador

209104

2013-10-13