Dykardräkt med tillbehör
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EMIL CARLSSON DYKARUTRUSTNING, omkring 1920-40-tal, halvkostym med halsring till 4-bultars hjälm, bälte, vikter 2 st, bältet märkt EA (Erik Andersson), extra byxor medföljer
Dräkten med skador
209104
2013-10-13