Bianca Wallin-Tolnai olja

Bianca Wallin-Tolnai olja
Bianca Wallin-Tolnai olja
Bianca Wallin-Tolnai olja
Bianca Wallin-Tolnai olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLIN-TOLNAI, Bianca (1909-2006): "Åre vid stranden av Indalsälven i fonden Renfjället", signerad o daterad Bianca Wallin 1932, olja på duk på pannå, 27x37 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

209136

2013-10-14