Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WALLIN, David (1876-1957): "Elin flätar sitt hår II", signerad D.Wallin, utförd 1907 på Valhallavägen, duk på pannå, 25x17 cm, Elin var Davids Wallins hustru, oramad
Smärre kantslitage
209139
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här