Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Vinter, signerad och daterad på baksidan Hans Wigert Stafsnäs 1973, olja på duk, 100x81 cm

209140

2013-11-11