David Wallin olja

David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLIN, David (1876-1957): "Elin med gul hatt", monogramsignerad D.W, utförd 1906 Nyhyttan, Järnboås, olja på duk, 26x21 cm, Elin var Davids Wallins hustru, oramad

209143

2013-10-14