Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Skymningsfågel, signerad och daterad på baksidan Hans Wigert 1972, olja på pannå, 60x73,5 cm

209147

2013-11-11