Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAPP, Alex (Finland 1869-1927): Naturmotiv från Köpenhamn, olja på duk uppklistrad på pannå signerad A Rapp 1891, 15x17,5 cm
Ytskador
209164
2013-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här