Alex Rapp oljemålning

Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAPP, Alex (Finland 1869-1927): Naturmotiv från Köpenhamn, olja på duk uppklistrad på pannå signerad A Rapp 1891, 15x17,5 cm

Ytskador

209164

2013-10-14