Alex Rapp oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAPP, Alex (Finland 1869-1927): Naturmotiv från Köpenhamn, olja pannå, osignerad, 19x23 cm
Kuntoraportti
Ytskador
209165
Päivämäärä:
2013-10-14