Alex Rapp oljemålning

Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RAPP, Alex (Finland 1869-1927): Naturmotiv från Köpenhamn, olja pannå, osignerad, 19x23 cm

Kuntoraportti

Ytskador

209165

Päivämäärä:

2013-10-14