Krukor vattendroppare

Krukor vattendroppare
Krukor vattendroppare
Krukor vattendroppare
Krukor vattendroppare
Krukor vattendroppare
Krukor vattendroppare

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUKOR, 2 st, VATTEDROPPARE, keramik, Korea, Choson dynastin, 1800-tal eller äldre, vattendropparen i form av karp, höjd 2,5-6 cm

Nagg, slitage

209175

2013-10-14