Dosor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, 6 st, 1900-talets första hälft, bl a emalj, ben, metall, längd ca 6-9 cm

En dosa med nagg och spricka, en dosa med fläckar

209189

2013-10-14