Einar Nerman färgoffsetlitografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NERMAN, Einar (1883-1983): (4 st i mapp) "Barn", signerade och numrerade Nerman 148/250, färgoffsetlitografier, bladmått ca 45x31 cm, oramade

Smärre fläckar

209192

2013-10-14