Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KREHL, Gösta (1860-1899): Stadsbild, signerad G Krehl , olja på pannå, 23x31 cm
Zustandsbeschreibung
Revor
209200
2013-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner