Gösta Krehl oljemålning

Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KREHL, Gösta (1860-1899): Stadsbild, signerad G Krehl , olja på pannå, 23x31 cm

Zustandsbeschreibung

Revor

209200

2013-10-14