Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Fasaner i vinterlandskap, akvarell, signerad o daterad Harald Wiberg Falköping 1980, 25x38 cm

209213

2013-10-15