Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIBERG, Harald (1908-1986): Fasaner i vinterlandskap, akvarell, signerad o daterad Harald Wiberg Falköping 1980, 25x38 cm
209213
2013-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här