Roald Hansen oljemålning

Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning
Roald Hansen oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANSEN, Roald (född 1938): Blomsteräng, monogramsignerad R H, olja på duk, 80x60 cm

209215

2013-10-15