Toilettebord 1800-tal empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1800-tal, empirestil, spegel med skuren dekor av svanar, med stenskiva, hjultrissor, höjd 140, 83x42 cm

Spräckt stenskiva, fanérskador, nyckel saknas

209222

2013-10-15