Spegel med konsolbord Karl Johan stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan stil, bemålad, dekorornament med lejontassar, bord med profilerad kant, spegel 210x, bord höjd ca 48, 76x26,5 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift Bondeska palatset

Slitage, glas med åldersfläckar

209226

2013-10-15