Spegel med konsolbord Karl Johan stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan stil, bemålad, dekorornament med lejontassar, bord med profilerad kant, spegel 210x, bord höjd ca 48, 76x26,5 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift Bondeska palatset
Slitage, glas med åldersfläckar
209226
2013-10-15