Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLMAN, Roger (född 1961): Grinden, olja på duk, signerad Roger Fällman, 46x54 cm
Proveniens: Förlaga till färglitografi

209231

2013-10-15