Abraham Hulk junior oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

HULK, Abraham II (1851-1922): Flicka i skogslandskap, signerad A Hulk Junior, olja på duk, 26x18 cm

209238

2013-10-15