Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PREDINGER, Hermann (1886-1970), troligen: Båt på stormigt hav, signerad Predinger, olja på duk, 67x84 cm
Dukskador, färgbortfall
209239
2013-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här