Skrivställ i förgylld mässing

Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing
Skrivställ i förgylld mässing

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSTÄLL, förgylld mässing, dekor med putti och fåglar, 1800-tal, höjd 13, diameter 11,5 cm

Smärre bucklor i lockets kant

209251

2013-10-15