Lampett stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETT, stockholmsarbete i rokoko, för två ljus, förgylld, ca 58x45 cm

Slitage, bortfall, senare glas och bakstycke

209252

2013-10-15