Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSDEKORATION, 1800-tal, delvis förgylld, signerad H. Levasseur, höjd 49 cm

209258

2013-10-15