Lars Ramstedt akryl

Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl
Lars Ramstedt akryl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAMSTEDT, Lars (född 1953): "Rotation", akryl på duk, signerad och daterad Ramstedt 88, 70x90 cm

209259

2013-10-15