Dörröverstycke

Dörröverstycke
Dörröverstycke

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄVD TAPET, efter 1700-talsförlaga, Beauvais-typ, motiv av figurscen, totalmått ca 63x171 cm

Skador, lagningar

209284

2013-10-15