Dukar 2 st

Dukar 2 st
Dukar 2 st
Dukar 2 st
Dukar 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DUKAR, 2 st, damast linne, en 1800-talets andra hälft, 1 st sekelskifte 1900 (handvävd), ca 400x200 resp 170x240 cm

Slitage

209293

2013-10-15