Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEGER, Fernand (Frankrike 1881-1955) efter, Badsällskap, färglitografi, signerad i pålåten F.L,,3/600, 51x42

209313

2013-10-15