Figurin Kina

Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, brons, mingstil, Kina, i form av sittande krigare, bär spår av förgyllning, höjd 26 cm

Skador, slitage, delar saknas

209314

2013-10-15