Armand Rossander oljemålning
2013-10-15
209320
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): Modell, signerad A Rossander, olja på duk, 67x38 cm