Otto Sarp oljemålning

Otto Sarp oljemålning
Otto Sarp oljemålning
Otto Sarp oljemålning
Otto Sarp oljemålning
Otto Sarp oljemålning
Otto Sarp oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SARP, Otto, Danmark (1885-1945): Landskap med hus, signerad Sarp, olja på duk, 63x76 cm

209327

2013-10-15