Geo Duchesne oljemålning

Geo Duchesne oljemålning
Geo Duchesne oljemålning
Geo Duchesne oljemålning
Geo Duchesne oljemålning
Geo Duchesne oljemålning
Geo Duchesne oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUCHESNE, Geo (1900-tal): Parkmotiv med fontän, signerad Geo Duchense, olja på duk, 46x55 cm

Dukskada

209333

2013-10-15