Månbord

Månbord
Månbord
Månbord
Månbord
Månbord
Månbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅNBORD, 1900-tal, halva skivan uppfällbar skiva, höjd ca 74, diameter ca 75 cm

Slitage

209345

2013-10-14