Bord 1800-tal
2013-10-16
209366
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1800-tal, barockstil, hexagonal form, stenskiva, träskuren dekor av bl a akantusblad, tassfötter, höjd ca 60 cm
Slitage, fot med skada/större bortfall