Schuco mekaniska figurer

Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHUCO MEKANISKA FIGURER, 2 st, omkring 1930-tal, fiolspelande clown och clown med hund, urverksdrivna, höjd 11,5 cm

Slitage, ej funktionstestade, delar saknas

209375

2013-10-15