Oidentifierad konstnär
2013-10-15
209383
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, Barnporträtt, bemålat porslin, otydligt signerad, höjd ca 9x12 cm