Komposition oljemålning

Komposition oljemålning
Komposition oljemålning
Komposition oljemålning
Komposition oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EBERS Robert (född 1926): Komposition, otydigt signerad, daterad -53, rametikett a tergo Nice, olja på duk, 60x72 cm

209386

2013-10-15