Stig Claesson pastell

Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell
Stig Claesson pastell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson 81, pastell, ca 51x39 cm

209388

2013-10-16