Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NORRMAN, Herman (1864-1906), efter Meyer von Bremen: "Hälsningen", signerad och daterad a tergo H Norrman -85, olja på pannå, 24x18 cm
209390
2013-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här