Christina Knall färglitografi

Christina Knall färglitografi
Christina Knall färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNALL, Christina (född 1947): Stadsmotiv, signerad Christina Knall, färglitografi, numrerad 67/290, ca 20x27 cm

209392

2013-10-16