Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÄLLBORD, 1900-talets mitt, höjd ca 66, diameter 70 cm

Smärre slitage

209402

2013-10-15