Figurin Indien

Figurin Indien
Figurin Indien
Figurin Indien
Figurin Indien
Figurin Indien
Figurin Indien
Figurin Indien
Figurin Indien

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, patinerad brons, Indien, i form av dansande guden Shiva, höjd ca 30 cm

Slitage, lagning

209416

2013-10-15