Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZOLADZ, Stanislaw (född i Polen 1952): Motiv från Väddö, signerad, 304/350, litografi, 25x22, BOK om konstnären medföljer
209418
2013-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här