Litografi motiv från Väddö

Litografi motiv från Väddö
Litografi motiv från Väddö
Litografi motiv från Väddö
Litografi motiv från Väddö

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (född i Polen 1952): Motiv från Väddö, signerad, 304/350, litografi, 25x22, BOK om konstnären medföljer

209418

2013-10-20