Buddha Thailand
Vollendet
2013-10-15
209421
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FIGURIN, grönpatinerad keramik, sannolikt Thailand, i form av sittande Buddha, bär spår av förgyllning, höjd ca 20 cm
Slitage