Karmstol Karl Johan-stil

Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil
Karmstol Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, Karl Johan-stil, armlän med träskuren dekor med psykopomper

Slitage

209434

2013-10-16