Rudolf Widing "Tiitt ut"

Rudolf Widing
Rudolf Widing
Rudolf Widing
Rudolf Widing

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

WIDING, Rudolf (1852-1910): "Titt ut", efter förlaga av Carl Larsson, signerad och daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm

209481

2013-10-16