Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
WIDING, Rudolf (1852-1910): "Titt ut", efter förlaga av Carl Larsson, signerad och daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm
209481
2013-10-16