Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MICHALS, Duane (f 1932) USA: "A Young Girls Dream", signerad och numrerad Duane Michals 13/25, tryck, ca 42x58 cm, ramad
209488
2013-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här