Duane Michals

Duane Michals
Duane Michals

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHALS, Duane (f 1932) USA: "A Young Girls Dream", signerad och numrerad Duane Michals 13/25, tryck, ca 42x58 cm, ramad

209488

2013-10-16