Ulf Lundkvist etsning

Ulf Lundkvist etsning
Ulf Lundkvist etsning
Ulf Lundkvist etsning
Ulf Lundkvist etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LUNDKVIST, Ulf (född 1952): "Mordkommissionen", signerad Ulf Lundqvist, etsning, bladmått 19,5x29 cm

Kuntoraportti

209492

Päivämäärä:

2013-10-16