Ulf Lundkvist etsning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LUNDKVIST, Ulf (född 1952): "Mordkommissionen", signerad Ulf Lundqvist, etsning, bladmått 19,5x29 cm
Kuntoraportti
209492
Päivämäärä:
2013-10-16