Aron Gerle oljemålning

Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GERLE, Aron (1860-1930): Höstdag från Hornskroken, signerad och daterad Aron Gerle 1922, olja på pappannå, ca 42x30 cm

Smärre skador

209495

2013-10-16