Armbandsur 18 k guld

Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, Helvetia, 1960-tal, manuellt verk, caliber 830, serie nr:5168298,17 jewels, modell nr: 3369, plexiglas, länk i 18 k guld, längd ca 19 cm, diameter inkl. krona 37 mm, totalvikt ca 55 g

Armband med brott, bruksslitage

209504

2013-10-16